Reklama na Facebooku

Wyobraź sobie, że Twoja reklama trafia idealnie do ludzi, którzy mogą być zainteresowani reklamowanym produktem bądź usługą. Czy jest Ci to w stanie dać banner lub spot telewizyjny? Przecież nigdy nie wiesz, kto będzie przejeżdżał drogą lub akurat włączy telewizor. Nie wiesz też czy w ogóle zauważył twój przekaz, czy go usłyszał, obejrzał, przeczytał. Nie wiesz, jakie akcje podjął. Jednakże jest na to sposób.

social media facebook

To reklama na Facebooku.

Może ona zostać ustawiona tak, by nie tylko trafiała do konkretnej grupy wiekowej czy mieszkańców danego regionu, ale również tak, żeby trafiała do ludzi np. o określonym statusie społecznym, zainteresowaniach, przekonaniach. W dodatku nasi specjaliści sprawdzą jakie wyniku osiąga Twoja reklama, sprawdzą, ile pożądanych interakcji wywołała (np. polubień fanpage, przejść do strony, przejść do konkretnej podstrony). Dzięki zaawansowanym opcjom możemy również sprawdzić ile osób np. dokonało rejestracji lub zakupu dzięki wyświetlanej reklamie. Ważnym elementem jest również remarketing, który pozwala na „podążanie” za Twoimi klientami i emitowanie reklamy np. osobie, która była na stronie, ale nie dokonała zakupu.

Możliwości są ogromne – a warto pamiętać, że Facebook to ponad 12 milionów potencjalnych odbiorców w całej Polsce, a miliard na świecie!